Paletka MUA Undressed me too

11:08

Recenze paletky MUA


"Paletka" je ve světe beauty blogerek v poslední době snad to nejvíc zmiňované slovo. Zatím jich nemám desítky jako ostatní, ale sbírka se mi začíná slušně rozšiřovat. Proto bych vám chtěla udělat recenze nejdřív postupně a pak nějaké celkové shrnutí. Stejně si málokdo koupí hned třeba 6 paletek najednou, že jo :)

Začnu značkou Makeup Academy (MUA) a paletkou Undressed me too, která má být dvojníkem Naked 2 od Urban Decay.Paletka obsahuje 12 odstínů, které jsou moc příjemné, neprášivé konzistence a slušně pigmentované - dalo by se říct, čím víc shimmer odstín, tím je víc pigmentovaný.
Světlejší odstíny - jak už to bývá u levnějších paletek - pigmentace žádná sláva ale na rozblendění je to ok.  Dále obsahuje oboustranný pěnový aplikátor, který na základní nanesení stínu stačí ale jinak se s ním moc parády neudělá.


Všechny odstíny jsou třpytky nebo shimmer - včetně černé, takže matné líčení s touhle paletkou opravdu nevytvoříte :)

Ty zlaté a měděné odstíny jsou opravdu krásné -  i bez primeru!!


Tahle paletka se dá sehnat tady za 189 Kč. Myslím, že za tu cenu stojí a nebude vám ležet jen tak ladem někde v šuplíku, protože s ní vykouzlíte jak denní, tak večerní líčeníMáte tuhle paletku taky? Jak se vám s ní líčí? Napište mi dolů..;)

http://www.facebook.com/barusminky


You Might Also Like

0 komentářů

Oblíbené články

Sleduj mě na facebooku

Instagram Barusminky