Acorelle - bio péče o pleť

16:36

Tentokrát tu máme mini recenzi bio kosmetiky Acorelle, kterou jsem získala k testování díky výzvě na www.blogerky.cz. 

O co se jedná? Každý týden se můžete přihlásit k testování určité kosmetiky výměnou za recenzi. A to se vyplatí :)Acorelle je francouzská značka, která vyrábí přírodní bio kosmetiku - a o krémech této značky si teď něco "povíme".

Tato řada je výjimečná svým složením, hlavně obsahem včelích složek  a také AOA, což je přírodní, velmi silný antioxidant, který bojuje proti předčasnému stárnutí.
Věděli jste, že apiterapie je léčba pomocí včelích produktů? Já ne, tak jsem zas o něco chytřejší :)

Denní krém


Denní krém slibuje vypnutí, vyhlazení a rozjasnění pokožky obličeje a krku.
Příjemně se nanáší, rychle se vstřebává a ta vůně - áááách ta vůně, to je opravdu něco. Nádherná, nevtíravá, medová, přitom není sladká.
Samotný krém je na pleti příjemný ale v kombinaci se sérem se mi na pleti udělaly takové cucky, produkty se začaly drolit, takže je třeba obravdu chvíli počkat, až se sérum vstřebá a poté teprve nanášet denní krém.
Bohužel jsem obdržela skoro prázdný vzorek, takže jsem ho nemohla řádně vyzkoušet ale na první dojem to stačilo :)
Co bych krému vytkla je absence SPF faktoru, který u denních krémů či sér tak nějak potřebuji.


Noční krém
Noční krém má stejnou vůni ale trochu jinou konzistenci než krém denní, pro mě asi nejpříjemnější, po nanesení mám pocit opravdu hebké, hydratované pleti. Vůně je možná i trochu výraznější než u krému denního ale ne tak, že by intenzita byla nepříjemná.
Ze třech vzorků mi byl na pleti nejpříjemnější a koupila bych si ho znovu.
Sérum


Sérum mi nenabídlo to, co bych od produktu tohoto typu čekala. Noční krém je mi  na pleti mnohem příjemnější. Sérum mi  přijde málo hydratační, určitě je po něm potřeba použít ještě denní nebo noční krém, samo o sobě vám nezaručí hebkou pleť.
S nočním krémem ale pleť krásně hydratuje a vypne.Na všech třech produktech se mi opravdu líbila vůně a princip BIO výroby. Krémů bez zbytečné chemie je jako šafránu, proto jsem byla za možnost vyzkoušení velmi ráda.
Jak jsem se už zmínila, velmi jsem si oblíbila noční krém, ten je opravdu super.

Pokud vás tyto krémy zaujaly, máte nyní možnost je objednat s 15 % slevou - stačí při objednávce na www.mojebiokosmetika.cz zadat heslo "BLOGERKY" a sleva je vaše.

Co vy a biokosmetika? Máte ji rádi nebo se bojíme alergických reakcí a volíte raději vyzkoušenou klasiku?You Might Also Like

0 komentářů

Oblíbené články

Sleduj mě na facebooku

Instagram Barusminky